SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet qelsi me kamer spiune
Çmimi :
€80.00
Kategoria :
Postuar :
22 Nëntor '15
ID e produktit :
104389
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Përshkrim Celes makine , me kamer spiune per foto, video dhe audio. Shume praktik per tu mbajtur perdite ne rethin e celsave.– Kamera – 5.0 mega pixel– Formati fotos JPEG: 1280 x 960– PC-Webcam 640 x 480.– Bateri te rikarikueshme Lithium-ion 300mA– Filmon reth 2 ore me nje karikim te plote PAKOJA PERMBAN: 1 x Mini DVR Kamera (nuk përfshin kartën e memories) 1 x USB kabllo, karikimi – transmetim te dhenash 1 x manuali perdorimitFb-contact m.facebook.com/metismir1#!/metismir1

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Ismet
Viti
044469860
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »