SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
ipet me qera
Çmimi :
€230.00
Kategoria :
Postuar :
17 Shkurt '17
ID e produktit :
104455
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ipet me qera kati i pare i shtepise 120m2, ne rrugen llapi afer Hanit Dilit.
Posedon: 1 sallon te madh dhe 1 kuzhine , 2 dhoma gjumi, 1 banjo, 1 shpajz, 2 ballkona te medhenj, PARKING per makine.
Eshte e lire nga 1 janar 2017, ju mirepresim.

Vetem per familjar.

Per me shume kontaktoni ne numrin 044-839-280.
Informata rreth publikuesit
Kelmend
Prishtinë
049-269-678
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »