SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
TEPIH + STAZA
Çmimi :
€30.00
Kategoria :
Postuar :
5 Shkurt '16
ID e produktit :
104456
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shiten tepihat/stazat te perdorur
Tepih 250mx300m
Staza 2mx1.20m
Staza 4mx120m
1 Tepih dhe 2 staza - 30 euro
info 044760094
Viber +37744760094
Informata rreth publikuesit
Arben
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »