SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
PSP 3000 me te gjitha extrat. 2 loja, canta, e crackiratur me 6 loja ne memory karte. karta 4 gb.
Çmimi :
€100.00
Kategoria :
Postuar :
30 Korrik '13
ID e produktit :
10447
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
PSP 3000 me te gjitha extrat, e crackiratur me 6 loja ne memory karte. karta 4 gb. Punon shkelqyeshem. Me GTA : Vice City Stories, Naruto dhe mundesine per te luajtur lojera te downloaduara nga interneti. Kontakt vegimv@yahoo.com. Cmimi i negociueshem
Informata rreth publikuesit
Trim
Pristina
Pristina [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »