SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Samsung Core Prima Duos
Kategoria :
Postuar :
22 Nëntor '15
ID e produktit :
104475
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes Samsung Core Prima Duos me garancion deri ne Qershor te 2016.. Telefoni eshte ne gjendje te rregullt pa defekte dhe pa gervishje.. Eshte i ri eshte blere me 1 Qershor 2015..Qmimi 160E por edhe i diskutueshem..

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Erlind
Viti
044732974
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »