SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Iphone 5s Gold
Çmimi :
€300.00
Kategoria :
Postuar :
22 Nëntor '15
ID e produktit :
104484
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet Iphone 5s Gold ,ne gjendje perfekte , pothuajse i Ri , me te gjitha Aksesoret dhe i sapo ardhur nga AmerikaPostuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Eraldo
New York, New York
0692060629
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »