SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Motorra per dyer te Garazhave
Çmimi :
€180.00
Kategoria :
Postuar :
Dje 12:52
ID e produktit :
104529
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Bejm shitjen e motorrave per dyer te garazhave.Dyerve mbeshtjellese.
Jan prodhim Italian .dhe nje cilsie shum te Lart.
Posedojn mbrojtje nga nxehtesia(nderpritet nese mbinxehet)
Kan bllokad magnetike(nuk lejojn qe dera te bie posht)
180kg.
APRIMATIC
Viber:+38649541432Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Gezim
Prishtinë
044618710
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »