SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Auto Llaker GIMI
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
21 Gusht '16
ID e produktit :
104547
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Bejme Hekurosjen dhe ngjyrosjen e veturave
1.Hekurosje
2.Ngjyrosje
3.Polirim
4.Lamje te brendshme

Gjindemi ne Bardhosh, Prishtine
Tel: +377 44 153 667
+386 49 140 011
autollaker_gimi@hotmail.com
www.facebook.com/autollakerGIMI/?fref=ts 
Informata rreth publikuesit
Auto Lllaker GIMI
Prishtinë
+37744153667
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »