SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shes Cubot X11
Çmimi :
€200.00
Kategoria :
Postuar :
24 Janar '16
ID e produktit :
104558
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes Cubot X11 eshte shume pak i perdorur, nuk ka asnje grrithe, eshte ne gjendje te rregullt nuk e ka asnje problem, foliat i ka te ngjitura para dhe prapa + nje foli e ka te paperdorur, telefoni vjen me te gjitha pajisjet e veta origjinale siq shihen edhe ne foto.
Posedon: 3G, dual sim (dy kartela), 16GB memorje, 2GB RAM, 8 procesora 1400MHz Cortex-A7, battery 2850mAh, Camera 16MP - 8MP, ekrani 5.5" (inch).
Kontaktoni edhe në viber: +377(0)44124359
Informata rreth publikuesit
Islam
Prishtinë
37744124359
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »