SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
shitet printeri hp dhe scaneri nga gjermania 30 euro
Çmimi fillestar :
€80.00
Ju kurseni :
€40.00 (50% zbritje)
Çmimi :
€40.00 Çmimi rritet në €80.00 pas:
Kategoria :
Postuar :
Sot 07:47
ID e produktit :
104564
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Jane shume te rujtme ne gjendje mirePostuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Fatos
Prishtinë
049 610177
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »