SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
***** Phoenix Connections *****Tani edhe në rrethin tuajKom
Kategoria :
Postuar :
16 Dhjetor '15
ID e produktit :
104610
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
***** Phoenix Connections *****Tani edhe në rrethin tuajKompania Phoenix Connections ka startuar shërbimin e tyre mobil dhe ju ofron klientëve të vet dhe klientëve të rinj shërbimet dhe mbështetjen e tyre drejtpërdrejt ne zyrën, biznesin poashtu edhe në shtëpitë tuaja dhe ju ofron qasjen në të gjitha shërbimet e dhëna nga Kompania Phoenix Connections.-Zgjidhje dhe eliminim të shpejtë te defekteve teknologjike

-Zëvendësim dhe ndërrim të pjesëve të dëmtuara

-Riparim të pjesëve pjesërisht të dëmtuara

-Instalim

-Programim

-Web Design

-CRM Platforma

-VoIP Solutions & Services

-Formatime (XP,Vista,Windows 7, 8, 8.1, 10)

-Riparim të Laptopëve, Tabletave si dhe Smartphonëve tuaj

-kontrata mirëmbajtjeje etj,etj,

-Eshte vetë një vend ku mund ti gjeni të gjitha dhe ku të gjitha shërbimet vijnë drejt tek ju, është Phoenix Connections

Na kontaktoni nëweb: www.phoenixconnections.net 

mail: info@phoenixconnections.net

skype: phoenixconnections

tel: +377 44 755 366
Informata rreth publikuesit
Phoenix Connections
Gjilan
+37744755366
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »