SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Grundfos Alpha 2 32-60 180 pompa per nxemje qendrore
Çmimi :
€200.00
Kategoria :
Postuar :
25 Prill '17
ID e produktit :
104678
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes pompen e re ne paket te pahapun, per nxemje qendrore Grundfos Alpha 2 32-60 180 Pompa eshte prodhim gjerman eshte nje pompe qe nuk bllokohet tere jeten me garancion. Pompa eshte automatike digjitale ku e rregullon vet qarkullimin e ujit te nxehte dhe te ftofte, krejt nvaret sa eshte temperatura e ujit, jo si pompat tjera qe punojne tan kohen me te njejten fuqi te madhe. Gjithashtu pompa hargjon shume pak minimumi 2w deri 45W. pompa eshte modeli i fundit i grundfosit. Pompa eshte blere 480 euro ne gjermani! nxemje qendrore, radiatore, pompa te ujit, ujit te nxehte
Informata rreth publikuesit
kontakti
Ferizaj
044379200
Ferizaj [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »