SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
komode + tv
Çmimi :
€100.00
Kategoria :
Postuar :
25 Nëntor '15
ID e produktit :
104788
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Komoda eshte ngjyre arre, e pershtatshme per tv dhe paisje tjera plotesuese. ndahet ne tri pjese, dhe eshte e pershtatshme per ta bartur.
Tv eshte i ardhur nga Gjermania, eshte ne gjendje te rregullt (dmth punon).
Informata rreth publikuesit
Blerim
Mitrovica, Kosovo
044 557 632 [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »