SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet ora spiune
Çmimi :
€90.00
Kategoria :
Postuar :
26 Nëntor '15
ID e produktit :
104827
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Përshkrim 1. E re e pa perdorur, high-definition camera 1280*960 2. 8GB memorje te brendshme 3. Suporton audio dhe video regjistrim 4. Perdorim i kameres dhe si webcam ne pc 5. Rezistente kundra ujit 6. Foto format JPG (rezolucion 3264*2448) 7. Video format AVI (rezolucion 1280*960) 8. Shpejtsi USB 1.1 (Hs) 9. Funksionon dhe si ore normale, per mos rene ne sy 10.Pesha 87 gram Kutia permban: 1x ora spiune 1x kabulli USB 1x manual perdorimiFb contact www.facebook.com/metismir1 

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Ismet
Viti
044469860
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »