SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Transport i mallrave me POROSI ne ter Kosoven e +
Kategoria :
Postuar :
Dje 10:50
ID e produktit :
104834
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Bejm transportin e mallrave, mobileve, gjat ndrrimit te banesave apo shtepive ne ter kosoven ne Shqiperi Malin e Zi Serbi dhe Maqedoni sipas marveshjes. Bashkpunojm edhe me firma te ndryshme ne Kosove dhe diaspor. Poashtu sipas porosis mund te bejm transportin edhe ne shtetet e Shengenit ne Evrop gjithmon sipas porosis dhe marveshjes te dyanshme.
Per info. tel.+377 45 540059 KS (wiber) dhe +41 79 7111 006 CH
Informata rreth publikuesit
afrim07
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »