SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Fellne MADE IN GERMANY Origjinale
Çmimi fillestar :
€1,000.00
Ju kurseni :
€650.00 (65% zbritje)
Çmimi :
€350.00 Çmimi rritet në €1,000.00 pas:
Kategoria :
Postuar :
Dje 16:08
ID e produktit :
104838
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shiten fellnet 19' me goma te veres Dunlop
Fellnet jane te Zeza Mat dhe polir fabrikisht origjinal i kan edhe dokumentet.

Viber: +377 44 471 479

Bajn per te gjitha llojet e veturav :
BMW ,Mercedes
AUDI A3 S3,A4 S4,A6 S6,A8 S8
VW PASSAT,VW PHAETON ,VW TOURAN,JETTA
Golf V,VI,VII Golf plus
Skoda Superb,Skoda octavia
SEAT,LEON SEAT ALTEA,TOLEDO etj.


044 471 479
Informata rreth publikuesit
F
Ferizaj
044471479 Viber: 37744471479
Ferizaj [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »