SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
HP Compaq dc7900 Convertible Minitower Core 2 Quad
Çmimi :
€280.00
Kategoria :
Postuar :
7 Janar '16
ID e produktit :
104839
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet shtepiza :

- HP Compaq dc7900 Convertible Minitower Core 2 Quad

- 8 GB ram

- 2 GB Graphic

- 250 GB HDD

- Bashk me Pc eshte edhe Monitori 17 inch,tastiera dhe mausi HP.

- I pershtatshem per: DIZAJNER GRAFIK, ARKITEKTURE, GAMING, RENDERIM, ANIMAC dudIONE, FOTOSHOP, 3ds MAX , AUTOCAD ETJ

Windows 8.1 pro

+377 44 99 10 99
Informata rreth publikuesit
Fitim
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »