SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Mamyia RB pro S me 3 Objektive +Çanta
Çmimi :
€1,000.00
Kategoria :
Postuar :
1 Gusht '13
ID e produktit :
10489
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes aparatin e Mamyia RB pro S te formatit te mesem 6X7 me 3 objektive dhe çanten. ne çante: 1) Mamyia RB pro S; formati 6X7 - trupi 2)Mamyia sekkor 68 mm lens (35mm equivalent) 3)Mamyia Sekkor 90 mm lens (50mm equivalent) 4) Mamyia Sekkor 180 mm lens (85mm equivalent)
Informata rreth publikuesit
atdhe
Prishtinë
+38649888560
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »