SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ski, helmetë dhe çizme per skijim
Çmimi :
€80.00
Kategoria :
Postuar :
28 Janar '16
ID e produktit :
104919
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shiten Ski, helmete dhe çizme per skijim.
Numri i çizmeve: 37-39
Pajisjet jane ne gjendje shume te rregullt pa asnje demtim dhe shume pak te perdorura.Postuar nëpërmjet celularit.
Skijat jan te gjata 1.50 m
Informata rreth publikuesit
Kushtrim
Ferizaj
37744813148
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »