SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
URGJENT
Çmimi :
€70.00
Kategoria :
Postuar :
27 Nëntor '15
ID e produktit :
104946
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes Urgjent telefon Motorola Razr Android, Ekran 4.3 inch, 16GB Dual-core 1.2 GHz Cortex-A9 microSD, memorie shtese deri ne 32 GB 1GB Ram Memory 8MP HD kamera mbrapa dhe 1.3MP kamera perpara ne gjendje shume te mire, shitet urgjent

viber: +38649711884
Informata rreth publikuesit
hekuran
Drenas
+38649711884
Drenas [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »