SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
samsung galaxy s4 G
Çmimi :
€175.00
Kategoria :
Postuar :
27 Nëntor '15
ID e produktit :
104949
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
shes samsung galaxy s4 g me mundei te aktivizimit 4g i zi shum i ruajtur siq shihet edhe ne foto ne gjendje shum te mir 16 gb dhe ka sd card 16 tel 045304060
Informata rreth publikuesit
Egzon
Pristina
prishtine [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »