SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
shiten mobiljet per dhomen e gjumit te femijeve
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
27 Nëntor '15
ID e produktit :
105004
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
shitet krevati per femije i cili eshte dy katesh(per dy femije) me shkalle anash (ku shkallet ne te njejten koh jane fjoka) qe permban po ashtu edhe tavolinen e punes me rrafte se bashku. Gjatesia e krevateve eshte 1.90 metra i gjate dhe i gjere 90 cm.Krevati i poshtem eshte i levizshem mund te behet edhe ne forme te foteles.Po ashtut e ka edhe dollapin qe osht i gjat 2 metra dhe i gjere 1.20 cm . Krevatet jane ne rregull nuk kane ndonje defekt po ashtut edhe dollapi eshte ne rregull. Cmimi :me marreveshje . Mund te kontaktoni ne keto nr telefonit : 045-426-005 045-293-938
Informata rreth publikuesit
Arta
Prizren
045-293-938
Prizren [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »