SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
tavolinë pune për fëmijë
Çmimi :
€25.00
Kategoria :
Postuar :
27 Nëntor '15
ID e produktit :
105010
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet tavolina e punës për fëmijë. Ajo ka hapësirën e punës, vendin për elemente shkollore (lapsa, ngjyra, ngjitësa, etj) si dhe raftin për libra/fletore me derë me çelës. Tavolina shumë e përshtatshme për femijë nga parashkollorë deri në klasën e 3-të. Për më shumë thirrni në 044 368 340
Informata rreth publikuesit
Sami
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »