SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Playstation 2 : Ne Gjendje te rregullt / Original.
Çmimi :
€90.00
Kategoria :
Postuar :
29 Nëntor '15
ID e produktit :
105015
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes Playstaion 2 Origjinal : Ne gjendje te rregullt .

posedon Lojerat origjinale,

Kam 4 Lojera ,lojerat jane origjinale,
i kam blere nga 12 $ copen ,

Ka micro sd Qipin origjinal me 8 MB ,

po ashtu vie bashke edhe me kablot dhe me nje ndihmese per kablot qe perdoret edhe ne TV-te e vjetra ,

Per me shume Kontaktoni ne numrin 045416419
Falminderit Per Mirekuptimin / Ju uroj Qe te ju Pelqej ?
Informata rreth publikuesit
Firma
Klinë
044108677
Klinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »