SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Qen Shtepie
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
28 Nëntor '15
ID e produktit :
105086
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
"Qen Shtepie" ngjyre i bardhe , rreth 1m i gjate dhe 50 cm i gjere. Ngjyre i bardhe . 7 Muajsh. I vaksinuar dhe ne nje forme shume te mire per ruajtje shtepie.Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Renaldo
Xibraka, Elbasan, Albania
+355683908310
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »