SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Drejtuese per floke REMINGTON
Çmimi :
€70.00
Kategoria :
Postuar :
28 Nëntor '15
ID e produktit :
105104
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Drejtuese per floke REMINGTON,e paperdorur dhe me prejardhje nga Londra
Nxehtesi maksimale deri ne 230C dhe me qeramika te cilat nuk djegin aspak flokun
NA KONTAKTONI NE NUMRIN +38649694280
Informata rreth publikuesit
Valbona
Gjilan
+38649694280
Gjilan [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »