SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Auto Shkolla per persona me aftesi te kufizuara
Kategoria :
Postuar :
13 Janar '16
ID e produktit :
105125
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Auto Shkolla e parë dhe e vetme në Kosovë për persona me aftësi të kufizuara me instruktor Vesel ELSHANI tel: 044/238-559
Shikoni linkun:
m.youtube.com/watch?v=KmLnt7Hguu0&list=UU_SXHVF21a9FqvEbtsyNcPg 
Informata rreth publikuesit
Vesel
Prishtinë
044238559
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »