SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Lenovo A3003-h
Çmimi :
€30.00
Kategoria :
Postuar :
19 Dhjetor '15
ID e produktit :
105152
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
ajpedi eshte i prishur dhe ka nevoj per ndrrim te ekranit per me shum me kontaktoni ne nr +37745510747 mundini edhe ne viber .
Informata rreth publikuesit
Behar
Ferizaj
045583331
Ferizaj [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »