SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shes Nexus 4
Çmimi :
€110.00
Kategoria :
Postuar :
29 Nëntor '15
ID e produktit :
105260
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes Nexus 4 i zi 5.1.1 versioni lollipop.I paketuar pak i perdorur dhe grritha vogla mbrapa cmimi volitshem.

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Arianit
Rome, Italy
+37744426727
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »