SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Samsung Galaxy A3 Gold
Çmimi :
€180.00
Kategoria :
Postuar :
30 Nëntor '15
ID e produktit :
105281
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes Samsung Galaxy A3 Gold shume pak i perdorur, shume i ruajtur asnje grithe nuk e ka. 16 Gb dhe punon perfekt. Ka flete garancionin dhe vjen me pakete, degjuese, adapter dhe fotrolle.

Ardiani, nr kontaktues: 044/579-679
Informata rreth publikuesit
ardi
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »