SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Villa ne Reqan 15 ari ( Prevall 8 km)
Çmimi :
€250,000.00
Kategoria :
Postuar :
15 Shkurt '16
ID e produktit :
105292
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet villa ne Reqan , Gjindet :1 km ma para restaurantit VILLA PARK
Gjegjesisht ne km.e 8 te rruges Prizren-Prevalle

Siperfaqja :300m2 Objekti , Gjithsej toka 15 ari , I kompletuar me gjith paisjet e duhura per shtepi gjithsej dhoma :1 sallon , 1 Kuzhin , 2 Toalet me jakuzi, 3 dhoma te fjetjes ,Garazhda ,Fusha Basketit dhe futbollit ,Alarm System ,Kamera ,Gjenerator etj...Me kopsht te bukur me pamje fantastike .
Ndrrim i mundshem Sipas marveshjes marveshjes

Te interesuarit mund te kontaktojn me kete numer :

044-401-703
Informata rreth publikuesit
dali
Prizren
044401703
Prizren [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »