SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Kamera per vezhgim Smart Tech
Kategoria :
Postuar :
30 Nëntor '15
ID e produktit :
105298
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Smart Tech ju ofron shitjen montimin dhe mirmbajtjen e ketyre sistemeve te sigurise:
Kamera për vezhgimin e objekteve,
Alarm Kunder vjedhjes,
Alarm Kunder zjarrit,
Interphone
Videophone
Ip kamra. etj.
( Ne programin tonë të shitjes mund të gjeni edhe të gjith materialin përcjelles për sisteme të sigurisë si : Kabllo RG59 me rryme dhe pa rryme, kabllo te alarmit te vjedhjes dhe te zjarrit, UTP kabllo FTP kabllo, HDD 320GB, 500GB, 1TB Trafo te rrymes per kamera, konektorë BNC me krimp, mbajtes per kamera, videobalun, lens etj.)
Paisjet te cilat ne i montojme kanë garancion 12 muaj.
Tel 045-644-488 & 045-66-99-77
Informata rreth publikuesit
armend
Prishtinë
045-644-488
Rr.Lidhja e Prizrenit -Tophane [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »