SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
CANON EOS 600D + 18-55mm IS + SANDISK 16GB EXTREME | LIRE!!
Çmimi :
€440.00
Kategoria :
Postuar :
25 Mars '17
ID e produktit :
10530
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
- FOTO/VIDEO PAJISJE TE REJA DHE ME GARANCION!

- KLIKO LINKUN ME POSHTE PER TU LIDHUR ME FAQEN TONE NE FACEBOOK DHE INFORMOHU PER CMIME DHE PRODUKTE TE REJA!

www.facebook.com/pixelpro038 


Cka perfshihet:
- CANON EOS 600D + 18-55mm IS II
+ PAJISJET PERCJELLESE (chargeri, bateria, rrypi, kapaket, cd, libra)
+ SANDISK 32GB KARTE

- CANON EOS 600D + 18-135mm IS
+ PAJISJET PERCJELLESE (chargeri, bateria, rrypi, kapaket, cd, libra)
+ SANDISK 16GB EXTREME
+ QANTA
= 680 EURO
Informata rreth publikuesit
pixelpro
Prishtinë
049127128
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »