SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
SONY PXW-Z150 | 4K XDCAM | 2016!
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
4 Tetor
ID e produktit :
10532
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
- FOTO/VIDEO PAJISJE TE REJA DHE ME GARANCION!

- KLIKO LINKUN ME POSHTE PER TU LIDHUR ME FAQEN TONE NE FACEBOOK DHE INFORMOHU PER CMIME DHE PRODUKTE TE REJA!

www.facebook.com/pixelpro038 


SONY PXW-Z150 4K XDCAM

> 1 Senzor 1inch Exmor RS CMOS
> Rezolucion UHD 4K (3840 x 2160) deri 30p
> Rezolucion HD deri 120 fps
> Sony G Lens me 12x Zoom Optik
> 18/24x Zoom te tipit Clear Image dhe 48x Zoom Digjital
> Unaza per Manual Fokus, Zoom, Iris
> Formatet XAVC, AVC/H.264, AVCHD 2.0, MPEG-4
> Slow dhe Quick Motion Mundesi
> Pranon 2 SD Memory Karta ne te njejten kohe
> Wi-Fi
> 2 x 3-Pin XLR Audio Inpute
> Fature + Garancion 1 vit
Informata rreth publikuesit
pixelpro
Prishtinë
049127128
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »