SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shes qenin American bully mix Cane corso
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
30 Nëntor '15
ID e produktit :
105334
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes qenin american bully mix cane corso mosha 16 muajshe shum i mir per shpi eshte i mir edhe per lufta ka vetem nje prov me nje qen ka fitu eshe i rrezikshem vetem nese e ngacmon arsya se e heki osht se i kam dy dhe smund te perkujdesem per te dyt vendi:"ne rrethin te komunes së rahovecit".qmimi me marrveshie boj ndrrim me naj tel (iphone4s,5 ; samsung galaxy s4 etj) ose me njs qe mkonvenon te interesuarit le te kontaktoj ne nr e me poshtem ose viber
Informata rreth publikuesit
loni
045989623
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »