SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Karcher 200
Çmimi :
€40.00
Kategoria :
Postuar :
4 Janar '16
ID e produktit :
105349
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet shprici per pastrimin e veturave Karcher 200 eshte ne gjendje te mir teknike shtypjen e ka mesatare
Nr kontaktues: 049244567 viber dhe whatsapp
Informata rreth publikuesit
shefik
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »