SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
PixelPRO | RROTA PER TRIPOD - SUPER KUALITET
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
4 Tetor '17
ID e produktit :
10535
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
- FOTO/VIDEO PAJISJE TE REJA DHE ME GARANCION!

- KLIKO LINKUN ME POSHTE PER TU LIDHUR ME FAQEN TONE NE FACEBOOK DHE INFORMOHU PER CMIME DHE PRODUKTE TE REJA!

www.facebook.com/pixelpro038 


DOLLY - RROTA PER TRIPOD
- KONSTRUKT HEKURI MASIV
- RROTA GOME
- MONTIM AUTOMATIK
- PALOSEN PER TRANSPORT ME TE LEHTE
- QENDRUSHMERI DHE OPERIM SUPERIOR
- NUK VIBROJNE AS NUK KCEJNE NE FUGA
- PESHA NGARKUESE DERI 70KG
- ME QANTE#tag pixelpro canon nikon sony leica fujifilm sigma tamron tokina zeiss manfrotto slik tamrac lowepro sandisk lexar silicon kamera dolly steadycam quadcopter video foto aparat blic kran rig fokus lens objektiv studio prapavije softbox ndricim red 049127128
Informata rreth publikuesit
pixelpro
Prishtinë
049127128
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »