SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
PixelPRO | dji OSMO+ | OSMO x3 | OSMO mobile
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
4 Tetor
ID e produktit :
10536
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
- FOTO DHE VIDEO PAJISJE PROFESIONALE
- NE PAKETIM ORIGJINAL ME TE GJITHA AKSESUARET!
- MADE IN JAPAN
- CMIMET ME TE MIRA
- BINDU VET!

- KLIKO LINKUN ME POSHTE PER TU LIDHUR ME FAQEN TONE NE FACEBOOK DHE INFORMOHU PER CMIME DHE PRODUKTE TE REJA!

www.facebook.com/pixelpro038 


- Objektiv 22-77mm me zoom optik 3.5× dhe 2× zoom digjital.
- Video DCI 4K/24p, UHD 4K/30p, 2.7K, FHD ne 24-120fps
- Foto 12 megapixel
- Xhirim pa zhurme
- Stabilizim profesional me gimbal 3 nyjor
- Selfie super te mprehta fale distances 50mm te fokusimit.
- Perkrahje per motion timelapse, panorama, long exposure etj.
- Kompatibil me shumicene e aksesoreve.
- Mikrofon te integruar, poashtu mikrofoni i jashtem perfshihet.
- store.dji.com/product/osmo-plus 

#tag pixelpro canon nikon sony leica fujifilm sigma rrota per tripod dolly shina tamron tokina zeiss manfrotto slik tamrac lowepro sandisk lexar silicon kamera video foto aparat blic kran rig fokus lens objektiv studio prapavije softbox ndricim red arri profoto sachtler samyang rokinon dron dji phantom inspire mavic gopro matrice elinchrom libec vinten jimmyjib proaim fancier secced cammate osmo mk3 mk4 mk2 049127128
Informata rreth publikuesit
pixelpro
Prishtinë
049127128
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »