SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
CANON 6D | FULL FRAME | FULL HD | CMIMET MA TE LIRA NE KS!!
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
4 Tetor
ID e produktit :
10537
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
- FOTO/VIDEO PAJISJE TE REJA DHE ME GARANCION!

- KLIKO LINKUN ME POSHTE PER TU LIDHUR ME FAQEN TONE NE FACEBOOK DHE INFORMOHU PER CMIME DHE PRODUKTE TE REJA!

www.facebook.com/pixelpro038 


- TRUPI
+ MEMORJE SANDISK 16GB EXTREME


- ME 24-105 f/4L IS USM OBJEKTIV
+ MEMORJE 16GB SANDISK EXTREME


SPECIFIKAT:
- 20.2 MEGA PIXEL SENZOR
- FULL FRAME
- 11 PIKA FOKUSIMI
- 5 FOTO ne SEKOND
- TRUP MAGNEZIUMI
- FULL HD 30FPS
Informata rreth publikuesit
pixelpro
Prishtinë
049127128
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »