SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Korg pa600
Çmimi fillestar :
€1,100.00
Ju kurseni :
€110.00 (10% zbritje)
Çmimi :
€990.00 Çmimi rritet në €1,100.00 pas:
Kategoria :
Postuar :
6 Shkurt
ID e produktit :
105413
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Korg pa600 full ritma. Live dhe te tjer. Origjinal program te pa3 ritmat e punar nga un permi 2000 ritma

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Jeta
Prishtinë
045268772
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »