SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Korg
Çmimi fillestar :
€420.00
Ju kurseni :
€130.00 (31% zbritje)
Çmimi :
€290.00 Çmimi rritet në €420.00 pas:
Kategoria :
Postuar :
Sot 15:43
ID e produktit :
105414
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Korg triton le. Me ngjyra te fort i pa perdorur ne kosov meshum ejani dhe binduni vet

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Jeta
Prishtinë
045268772
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »