SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shes iPhone 4s
Çmimi :
€130.00
Kategoria :
Postuar :
1 Dhjetor '15
ID e produktit :
105465
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes iPhone 4s 16gb full unlock me version mat ri iOS 9.1 me çmim te volitshëm. Osht ngjendje trregullt dhe shum i rujtem dhe shum i shpejt ne perdorim.Per qdo info kontakto ne numer telit
049-309412
viber/whatsapp
Pres blerës serioz
Informata rreth publikuesit
Agron
Kacanik
Kacanik [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »