SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
samsung galgxy s3 mini
Çmimi :
€90.00
Kategoria :
Postuar :
1 Dhjetor '15
ID e produktit :
105509
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Samsung galagxy s3 mini 1 jav i pordorum nga un dhe e kam bler 120

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Bleon
Lipjan
044 752 885
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »