SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Nikon D40
Çmimi :
€250.00
Kategoria :
Postuar :
1 Dhjetor '15
ID e produktit :
105511
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes aparatin fotografik Nikon D40 me objektiv 18-15mm, shum pak i perdorur dhe ne gjendje shume te mire me te gjitha paisjet

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Diar
049292458
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »