SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Plane,Projekte dhe ndertim per shtepi
Kategoria :
Postuar :
12 Korrik '15
ID e produktit :
10556
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Bëjmë projektimin e shtepiave, të formave dhe madhësive të ndryshme,enterier,mbikqyrje dhe konsulta,
gjithashtu posedojm edhe katalogun me projekte te shtepiave.

Projektimi behet nga magjister te Arkitektures dhe te Ndertimtarise.
Gjithashtu merremi edhe me ndertimin e shtepive, me punetor me pervoj shumëvjeqare.

Posedojm afer 1000 plane te te gjitha llojeve,keto plane mund ti shihni ne facebook
linku per facebook
www.facebook.com/HbKuqi 

Për më shum informata na kontaktoni.

044/692 424
049/213 115
Informata rreth publikuesit
HB-Kuqi
Prishtinë
044622187
Prishtine [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »