SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
banese buze detit
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
2 Dhjetor '15
ID e produktit :
105603
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes banesen e mrekullueshme buze detit-Golem. Banesa ka 65 m2, e mobiluar, me klimatizim, parking dhe me bazen ne oborrin e baneses. Ka roje 24 ore dhe gjendet ne katin e pare.
Bejme edhe nderrim me lokal, banese ose truall ne Prishtine.
Informata rreth publikuesit
imas
Prishtinë
049794176
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »