SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Kompania per larjen e tepihave JONI
Kategoria :
Postuar :
17 Shkurt '16
ID e produktit :
105727
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Bejme larjen e tepihave me makina speciale dhe me detergjent special. Brenda nje dite ( 24 ) oreve tepihu juaj eshte i gatshem.
Qmimi: 1 euro per meter katror, transporti gratis.
Thirrni ne numrin : 044 735312
viber +37744735312
Informata rreth publikuesit
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »