SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Qen Sharri
Çmimi :
€380.00
Kategoria :
Postuar :
3 Dhjetor '15
ID e produktit :
105744
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes qenin e sharrit i cili ka 6 muaj esht shum i mire dhe shum besnik po ashtu ka edhe pasaporten dhe gjitha vaksinat e kryera siq shihet edhe ne foto
Informata rreth publikuesit
Plaurat
Prishtinë
+37745321010
veternik [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »