SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
SHITEN VEGLAT E FITNESSIT KOMPLET
Çmimi :
€3,000.00
Kategoria :
Postuar :
16 Dhjetor '15
ID e produktit :
105757
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
VEGLAT jan komplet sepse klubi u mbyll dhe shiten veglat komplet me te gjitha paisjet me 1 qmim shum te pershtatshem
aj qe doti blen mundet meniher te hap klub per publik apo per vete pasi qe jan komplet.
paisjet jan te perdoruna por jan te mira
mundeni te lajmroheni ne numrat e telefonit 044-492 703
049-492 703
mund te na shkruani edhe ne faqen ton ne facebook - KLUBI I FITNESIT FORCA MITROVIC-
Mundsi ndrrimi edhe me ndonje vetur
Informata rreth publikuesit
Skender
Mitrovicë
044 492703 dhe 049492703
Mitrovicë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »