SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Apple Macbook Pro 13 - Retina Display - 2014
Çmimi :
€1,300.00
Kategoria :
Postuar :
3 Dhjetor '15
ID e produktit :
105761
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
MacBook Pro (Retina, 13-inch, Mid 2014)
Processor: 2.6 GHz Intel Core i5
Memory : 8 GB 1600 MHz DDR3
Harddrive: 250 SSD
Graphic: Intel Iris 1536 MB

Per kontakt ne tel: 044/596-596 dhe VIBER: +37744596596
Informata rreth publikuesit
Frosti
Pristina
Pristina [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »